Mecenas Kultury na Bałutach Drukuj

REGULAMIN                                            ZGŁOSZENIE do PROGRAMU                                                LOGO

 

 

Chcemy odszukać i uhonorować mecenasów lokalnej kultury na Bałutach.

Oferujemy współpracę i promocję.

Kultura jest istotną wartością w każdej społeczności. Pragnąc poszerzyć, odświeżyć i wzbogać ofertę kulturalną kierowaną do mieszkańców dzielnicy Bałuty proponujemy współpracę dla tych, którym kultura jest bardzo bliska. Tytuł Mecenasa Kultury na Bałutach przeznaczony jest dla tych, którzy wesprą lokalne przedsięwzięcia kulturalne.

Zapraszając do współpracy zbieramy także informacje o możliwościach i oczekiwaniach mecenasów lokalnej kultury.

Tym, którzy przystąpią do programu w danym roku kulturalnym oferujemy certyfikat uczestnictwa w programie. Po zakończeniu sezonu kulturalnego lokalnych mecenasów kultury uhonorujemy tytułem „Mecenas Kultury na Bałutach”. O uczestnikach programu informować będziemy na stronie internetowej programu, stronie Bałuckiego Ośrodka Kultury i w materiałach promocyjnych wspieranych przedsięwzięć kulturalnych.

Największym mecenasem działalności kulturalnej realizowanej na terenie dzielnicy Bałuty w Łodzi jest Miasto Łódź będące organizatorem miejskich instytucji kultury.

Jednak rozmaite przedsięwzięcia kulturalne realizowane są często ze wsparciem wielu osób fizycznych lub prawnych, które dostrzegając wartość kultury, stosownie do swoich możliwości  decydują się ją wspierać. Program MKnB ma przede wszystkim pogodzić potrzeby kulturalne mieszkańców Bałut i przygotowaną dla nich ofertę Bałuckiego Ośrodka Kultury z możliwościami i oczekiwaniami lokalnych mecenasów kultury oraz służyć uhonorowaniu i zamanifestowaniu ich wkładu w kulturę na Bałutach.

 

Nadrzędnym celem Programu MKnB jest odszukanie i uhonorowanie osób fizycznych lub prawnych, które są gotowe wspierać finansowo lub pozafinansowo podejmowane przez Bałucki Ośrodek Kultury i adresowane do mieszkańców dzielnicy Bałuty w Łodzi przedsięwzięcia kulturalne z zakresu:

-    szeroko rozumianej edukacji kulturalnej;

-    upowszechniania kultury;

-    animacji społeczno-kulturalnej.

 

Wnioski do Programu MKnB mogą być składane przez osoby fizyczne i prawne z terenu Łodzi, które poprzez poprawne wypełnienie deklaracji przystąpienia do Programu MKnB zgłoszą swoją gotowość do wspierania finansowego lub pozafinansowego przedsięwzięć z zakresu kultury podejmowanych przez Bałucki Ośrodek Kultury.

Zgłoszenia można składać w formie:

- elektronicznej przesyłając je w postaci załącznika do wiadomości e-mail z tematem „Mecenas Kultury na Bałutach - zgłoszenie” na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .    - lub papierowej składając je w postaci wydrukowanej i podpisanej w godzinach pracy instytucji w:

- Bałuckim Ośrodku Kultury – Łódź, Limanowskiego 166, tel. 42 651 50 30;

- BOK RONDO, ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45;

- BOK LUTNIA, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27;

- BOK NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, tel. 42 651 67 47.

 
wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Nowe programy:

Gościliśmy już

mod_vvisit_counterDzisiaj38
mod_vvisit_counterWszystkich gości3843273

od 01.03.2009r.

WSPIERA NAS

 

 NASI PARTNERZY:

  
  


  DOFINANSOWANIA:

   Bałucki Ośrodek Kultury

   otrzymał w 2014 roku

   dofinansowanie

   ze środków Ministra

   Kultury i Dziedzictwa

   Narodowego w ramach

   programu „Rozwój

   infrastruktury kultury/

   Infrastruktura domów

   kultury” na realizację

   zadania pt „ Pracownia

   edukacji muzycznej”.
Biuletyn Informacji Publicznej Bałuckiego Ośrodka Kultury