Program przeglądu "Moja Sztuka - Moje Życie" w roku 2008 Drukuj

PROGRAM VIII PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ? "MOJA SZTUKA - MOJE ŻYCIE" BOK "LUTNIA" 4 ? 6.06.2008

04.06.2008r. ? Środa

godz. 10.00 

  • Uroczyste otwarcie Przeglądu

godz. 10.15

  • Anna Bartosik ? wokalistka wykona trzy piosenki "Na kolana" "Dżaga" "Kanikuły" - uczennica Gimnazjum Zespołu Szkół nr 7 ul. Siarczana, przygotowanie muzyczne ? Zbigniew Tomczak

godz. 10.30

  • Zespół Instrumentalny "KRIM" ? wykona trzy utwory instrumentalne ? "Wiśniowy sad" "Pszczółka Maja" "Kanikuły" - Zespół Szkół nr 7 w Łodzi, przygotowanie ? Zbigniew Tomczak

godz. 10.45

  • Teatrzyk "Troska" oraz Zespół Taneczny "Trelki" ? Przedstawienie "O żabce szalonej co inne mniemanie o sobie miała" ? Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży w Łodzi z ul. Piotrkowskiej i Rojnej, przygotowanie Grażyna Ciecierska, Mirosława Skrzydlewska i Małgorzta Terela

godz. 11.00

  • Zespół wokalno - instrumentalny w składzie : Mirosława Lilla Maria Kłykow Lech Kosiński Zachariasz Dudkiewicz wykona - trzy piosenki ? "Tjomnaja nocz", "Bradjaga", "Jarzębina czerwona"- 3 Dom Pomocy Społecznej ul. Paradna

godz. 11.15

  • Integracyjna Grupa Teatralna "TON" ? przedstawi fragment premierowego spektaklu "Alicja w Krainie czarów" ? z Centrum Rehabilitacyjno- Opiekuńczego z ul. Przybyszewskiego, przygotowanie ? Sylwia Maszewska

godz. 11.30

  • Zespół Wokalno Taneczny "Pląs" ? wiązanka piosenek z choreografią ? "Piosenki kóre nucili nasi rodzice" - Zespół Szkół Specjalnych nr 4 z ul. Niciarnianej

godz. 12.00

  • "Folk Dance" grupa taneczna ? "Bal Arlekina" miniatura bazująca na tańcach i muzyce lat 60 i 70 ?tych Zespól Szkół Specjalnych nr 4 ul. Niciarniana

godz. 12.15

  • "Kabaret pod Żabą" ? inscenizacja przedstawienia "Kabaret pod Żabą" "W czasie deszczu dzieci się nudzą" Zespól Szkół Specjalnych nr 6 ul. Rosvelta, przygotowanie ? Monika Paciorkowska, Bożena Korżyk

godz. 12.30

  • Zespół taneczny "Tańczące Szóstki" ? układ taneczny Show ? dance "STRYCH" Zespól Szkól Specjalnych nr 6 w Łodzi.

godz. 12.45

  • Zespół "Tacy Sami" ? "Wesele Polskie" ? układ taneczny ? Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży z ul.Ćwiklińskiej

godz. 13.00 

  • Zakończenie prezentacji scenicznych

 


05.06.2008r - Czwartek

Godz. 10.00

  • Przedszkole Specjalne nr 1 ul. Gandhiego - wykona układ taneczny "Sportowa cz-cza" oraz "Żyj z przyrodą w zgodzie".


Godz.10.15

  • Integracyjna Grupa teatralna "PO.Mi.MO" ? Dom Pomocy Społecznej ? Podgórna "Historia prawdopodobna" spektakl teatru awangardowego opartego na ćwiczeniach terapeutycznych.

godz.10.30

  • Warsztat Terapii Zajęciowej "Pokój" - Piosenka i taniec pt."Idziemy przyjaciele"

godz. 10.45

  • Zespół Szkół Specjalnych nr 5 ul. Plantowa ? "Kopciuszek" bajka muzyczna w wykonaniu uczniów z Gimnazjum

godz.11.00

  • Warsztat Terapii Zajęciowej TPD -Bałuty "Plantowa" ? trzy piosenki wykoananie zespołowe "Myśle o tobie" "Remedium" "Mexicana" przygotowanie Jacek Wójcik.

godz.11.15

  • Zespół Szkól Specjalnych nr 5 - " Kolejka" - scenka z Kabaretu "Dudek"

godz.11.30

  • Warsztat terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu "Nowa Zorza" ? Izabela Wojda "Moja fantazja" ?piosenka , obrazek taneczny "Łabędzie z jeziora kontra kosmiczni rycerze"

godz.11.45

  • Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2"Reymontówka" Spadkowa ? dwa utwory wokalno-instrumentalne "Ave Maria" "Harcerze"

godz.12.00

  • "Teatr Bez Kurtyny" - Fundacja "Jaś i Małgosia" ? "Wszyscy jesteśmy nienormalni" - spektakl oparty o techniki dramowe, scenariusz i muzyka. Witold Obuchowicz, - reżyseria Katarzyna Korenda.

godz. 12.15

  • Zespół "DO-SOL-MI" ? Dopm Pomocy Społecznej Wiśniowa Góra ? dwie piosenki "Tylko powróż mi cyganko" "Pogasły już ogniska"

godz. 12.30

  • Orkiestra Instrumentów Perkusyjnych "Mały Big Band ? Bałucki Ośrodek Kultury "Lutnia" ? "Kocham ciebie dziewczyno" "Pedzą konie" "Malinowa Konopielka" ? taniec ludowy

 


06.06.2008r. - Piątek

godz. 10.00-12.30

  • "Taniec z tego co żywe" - warsztaty terapii tańcem dla uczestników i instruktorów, prowadzenie: Piotr Grabowski i Zespół "Kapala"

godz. 13.00

  • Improwizacja etiudy inspirowanej tańcem i muzyką w wykonaniu uczestinków warsztatów

godz. 13.15

  • Pokaz układów tanecznych formacji hip-hopowej "Gopomost"

godz. 13.30

  • Zakończenie przeglądu
 
sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Nowe programy:

Gościliśmy już

mod_vvisit_counterDzisiaj296
mod_vvisit_counterWszystkich gości3788489

od 01.03.2009r.

WSPIERA NAS

 

 



NASI PARTNERZY:





  




  






  DOFINANSOWANIA:

   Bałucki Ośrodek Kultury

   otrzymał w 2014 roku

   dofinansowanie

   ze środków Ministra

   Kultury i Dziedzictwa

   Narodowego w ramach

   programu „Rozwój

   infrastruktury kultury/

   Infrastruktura domów

   kultury” na realizację

   zadania pt „ Pracownia

   edukacji muzycznej”.




Biuletyn Informacji Publicznej Bałuckiego Ośrodka Kultury