Konkurs Fotograficzny dla Amatorów OBLICZA ŁODZI 2013 Drukuj

tutaj FOTORELACJA NOWOŚĆ   tutaj PROTOKÓŁ       tutaj INFORMACJA

 

/projekt graficzny plakatu: Henryk Maciaszczyk / BOK /

tutaj REGULAMIN 2013 pdf                                              tutaj  OŚWIADCZENIE 2013 pdf 

Konkurs Fotograficzny OBLICZA ŁODZI

wpisał się na stałe do kalendarza imprez kulturalnych naszego miasta i budzi zainteresowanie uczestników, jak i mieszkańców miasta. Od kilku lat uznawany za najważniejszy łódzki konkurs fotograficzny dla amatorów. Organizatorzy Konkursu zapraszają do udziału wszystkie osoby, które w sposób amatorski zajmują sie fotografią.

Konkurs oprócz prezentowania i promocji twórców zajmujących się nieprofesjonalnie fotografią ma na celu promocje miasta Łódź, pokazanie różnorodności kulturowej, architektonicznej, przeszłości i tradycji. Celem Konkursu jest promowanie twórczości fotograficznej, poświęconej naszemu miastu oraz prezentacja wizerunku naszego miasta postrzeganego przez jego mieszkańców.

Pokazuje również Łódź teraźniejszą, zachodzące w niej zmiany, a także wizję Łodzi przyszłości.

Jednocześnie chcemy w ten sposób budować poczucie więzi i identyfikacji z miejscem życia lub urodzenia.
Zebraliśmy bogaty zestaw zdjęć artystycznych dokumentujących zmieniające się miasto i życie łodzian. Stanowi on ciekawy zapis życia mieszkańców naszego miasta. Konkurs ma za zadanie promocję twórczości artystycznej osób w różnym wieku. Swoje prace można składać w dwóch kategoriach: reportaż i impresja. Fotografie muszą odnosić się do tytułu konkursu, powinny przedstawiać „OBLICZA ŁODZI”. Wystawy pokonkursowe są bardzo dobrze postrzegane przez krytykę, media i cieszą się zainteresowaniem publiczności. Podczas wielu lat organizowania Konkursu powstał bogaty zbiór zdjęć artystycznych dokumentujących zmieniające się miasto i życie Łodzian.

Koordynatorem projektu jest Mateusz Błażejewski.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronach internetowych: 

www.bok.lodz.plwww.obliczalodzi.plwww.15lat.obliczalodzi.pl,

a także w siedzibie organizatora - BOK LUTNIA w Łodzi, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27.  

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Konkursu. Komisarz Konkursu Fotograficznego OBLICZA ŁODZI Mateusz Błażejewski


 
lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nowe programy:

Gościliśmy już

mod_vvisit_counterDzisiaj43
mod_vvisit_counterWszystkich gości3835392

od 01.03.2009r.

WSPIERA NAS

 

 NASI PARTNERZY:

  
  


  DOFINANSOWANIA:

   Bałucki Ośrodek Kultury

   otrzymał w 2014 roku

   dofinansowanie

   ze środków Ministra

   Kultury i Dziedzictwa

   Narodowego w ramach

   programu „Rozwój

   infrastruktury kultury/

   Infrastruktura domów

   kultury” na realizację

   zadania pt „ Pracownia

   edukacji muzycznej”.
Biuletyn Informacji Publicznej Bałuckiego Ośrodka Kultury